White Luxury House Villa

  • 215 m²
  • 4 slaapkamers
  • 4 badkamers

De 4-slaapkamer White Luxury House Villa Boekarest biedt een terras met uitzicht op de tuin en ligt op ongeveer 5 minuten wandelafstand van Statuia Sandor Petofi.

Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een badkuip, een apart toilet en een douche. Een haardroger, handdoeken en slippers zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken of dineren in een eethoek buiten. Er zijn ook een magnetron, een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Sabatini Pizza & Restaurant serveert Europese gerechten en is op 250 meter ervandaan gelegen.

Deze villa is maar 500 meter van Arcul de Triumf en op 2 km afstand van Victoriei-straat gesitueerd. Gasten kunnen een bezoek brengen aan het Cișmigiupark, op een klein stukje lopen van de 4-badkamer villa, of een kijkje nemen bij het Dorpsmuseum, op 13 minuten loopafstand ervandaan. De woning bevindt zich op 3 km van Kretzulescu Church en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen. Muzeul Satului bushalte is op loopafstand van nog geen 10 minuten ervandaan gelegen, terwijl Aviatorilor metrostation op een korte afstand van White Luxury House Villa ligt.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near White Luxury House Villa Boekarest
Casa 70
Mobiele prijsaanbieding

Casa 70

6.5
Aangenaam 2 beoordelingen
713 m van de accommodatie
USD 600 USD 540
per nacht
Charming Villa In The Heart Of Bucharest
Mobiele prijsaanbieding

Charming Villa In The Heart Of Bucharest

9.2
Schitterend 5 beoordelingen
1.4 km van de accommodatie
City Home
Mobiele prijsaanbieding

City Home

1.4 km van de accommodatie
USD 139 USD 125
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Mini bar
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 02:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van White Luxury House Villa?
      U kunt een bezoek brengen aan Arcul de Triumf in de buurt van White Luxury House Villa.
    • Hoeveel kost een verblijf in White Luxury House Villa?
      De prijs voor een overnachting in White Luxury House Villa is €727.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij White Luxury House Villa?
      Gasten van White Luxury House Villa worden verzocht om uiterlijk om 23:30 in te checken en tot 12:00 uit te checken.
    • Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van de villa?
      De dichtstbijzijnde restaurants van de villa zijn Sabatini Pizza & Restaurant restaurant, dat Europese gerechten serveert, evenals La Samuelle restaurant beroemd voor Europese keuken.
    • Is er een keuken beschikbaar in deze villa?
      Ja, deze villa heeft een complete keuken met een magnetron, een koelkast en keukengerei.
    • Is White Luxury House Villa huisdiervriendelijk?
      Ja, huisdieren zijn normaal gesproken toegestaan ​​bij White Luxury House Villa, maar het is altijd het beste om vooraf te bellen om er zeker van te zijn.
    • Is er een bubbelbad in White Luxury House Villa?
      Ja, White Luxury House Villa heeft een jacuzzi.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij deze villa?
      Gasten kunnen Victoriei-straat bezoeken, gunstig gelegen binnen 25 minuten wandelen vanaf deze villa.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    White Luxury House Villa Boekarest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten